Родове помістя

1 2 3
Стійким є такий розвиток, який може продовжуватися невизначено довгий термін в умовах самоорганізації, бути самодостатнім (безвідходна діяльність, застосування відновлюваних джерел енергії – сонця, вітру, біомаси тощо).
Екологічне поселення – це поселення людей, які прагнуть втілити в життя модель стійкого розвитку. Екологічне поселення складається з садиб (помість), організованих та діючих відповідно до принципів екології, чистоти та відтворення природних ресурсів.
Садиба (помістя) – це ділянка розміром 1 га з розміщеними на ній:
- будинком, зведеним за екологічними та енергозберігаючими технологіями;
- господарські будівлі;
- жива огорожа ярусного типу;
- природна або штучна водойма;
- ліс площею не менше четвертої частини ділянки;
- сад, город, пасіка тощо.
На території екологічного поселення є внутрішні дороги та комунікації, джерела водного забезпечення та електропостачання, школа, медичний пункт, будинок творчості, спортивний комплекс та ін.

Ми розглядаємо кожну садибу (помістя) як сімейне надбання, яка виділена кожній бажаючій того українській родині або громадянину безоплатно в по життєве використання без права продажу, з правом передачі лише у спадок

Маніфест Землі!
Звертаюсь до тебе, українцю! До тебе, суверенний народе України! До тебе, керівнику великого чи малого господарства! До тебе, студенте аграрного університету!
Я – Земля! Тільки Я – єдина абсолютна цінність у будь-які часи у будь-якій країні! Українська Земля – найкраща, найбагатша, найродючіша! І тому ти, українцю, землеробе-господарю, маєш бути багатим!
Сьогодні кожен громадянин України має право бути господарем на своїй Батьківщині. Конституція України, Закон України «Про особисте селянське господарство», Земельний Кодекс України гарантують безоплатне право на виділення до 2 га землі для ведення особистого селянського господарства, до 0,25 га – для будівництва в межах сільських населених пунктів та 0,15 га для садівництва. Цього достатньо аби забути про кризи, безробіття, голод. Цього достатньо, щоб бути багатим.
Вже тисячі сімей скористались цим правом і створюють свої Родові помістя. Людино! Якщо ти любиш землю, якщо ти бажаєш бути заможним господарем і сучасною розвинутою особою, якщо хочеш лишити своїм нащадкам до свого імені Родове помістя та впевненість у майбутньому – візьми у допомогу сучасні досягнення пермакультури, біологічних, безвідходних та органічних технологій, інструменти відновлюваної енергетики та ставай господарем на своїй землі!
Це реально! Багата земля – багатий ти!

Тезами листа №43381/8/1-09 від 02.08.2014 р. на виконання доручення Кабінету Міністрів України проект Концепції «Родова садиба», положення якої спрямовані на створення належних умов для заохочення молоді та сімей з дітьми до роботи і проживання у сільській місцевості та розвитку дітей у екологічно чистому середовищі з розвиненою соціальною сферою, визнані такими як безперечно заслуговує на увагу.
Вважаємо, що реалізація Концепції «Родова садиба» дозволить сформувати механізм для добровільного заселення сільських територій, освоєння проблемних земель та територій, що у свою чергу, сприятиме їх ефективному розвитку і продовольчій безпеці країни, підвищенню доходів населення, забезпеченню гідної заробітної плати та умов праці. Зайнятості молоді у сільській місцевості.
Згідно доручення Кабінету Міністрів України Міністерства та відомства, задіяні у розгляді та реалізації Концепції «Родова садиба», віднесені
1) Міністерство аграрної політики та продовольства України;
2) Міністерство економічного розвитку і торгівлі України;
3) Міністерство енергетики та вугільної промисловості;
4) Міністерство інфраструктури України;
5) Міністерство молоді та спорту України;
6) Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України;
7) Міністерство соціальної політики України;
8) Міністерство фінансів України;
9) Держземагенство України;
10) Держлісагенство України.
Перспективи розвитку:
- вирішення проблеми житла;
- вирішення проблеми зайнятості;
- вирішення енергетичної проблеми ;
- підвищення здоров’я населення;
- підвищення якості освіти;
- розвиток науки та техніки;
- зниження завантаженості на міські території та розвиток екологічних поселень.
Контактная информация
Отправить сообщение автору объявления
Ваше имя:
captcha