Объявления в Украине Общение, поиски, находки Разное Звернення до представників тіньового сектора України

Звернення до представників тіньового сектора України

То так, слова підібрати важко, але все ж таки я пишу.То моє особисте звернення до представників того світу України , що не афішується.
Панове, я постараюсь коротко.Я художник, сільський, самоук.Пензлі в руки взяв пізно, десь в 40 з гаком.Тепер 53, незважаючи на те що можу ні імені, ні визнання(відповідного), ні навіть достатку.Тай перспективи при бідності середовища то самі розумієте.Але це не жалість до себе, я про дещо інше.Однотонність сільського життя, культурне середньовіччя, сірість зашкалює, хотілоб ся те трохи якщо і не змінити, то хоча б добавити якусь світлу барву в таке життя.Маю проект, умовно "Українська містерія ХХІ", то трохи реконструкції, історії, зібрання спадку і навіть живописний клас, а може якийсь аналог мистецької школи.Такий собі сільський мистецький острівок в регіоні.
Тепер до чого я веду.Панове, я шукаю тих, хто міг би і мав таке бажання позичити мені кошти на реалізацію того задуму хоча б на два роки і без відсотків.Я розумію всю відповідальність перед Вами , тому незважаючи на можливо абсурдність цього звернення, то є з моєї сторони відповідальний крок і я знаю чим відповім.
Звичайно, я можу мало запропонувати Вам в подяку за таке меценатство, але портрет з душею, знак памяті і молитву за Вас я вчиню.
Залишу тут адресу електронної пошти для звязку/ panzvalyavy@gmail.com/, якщо хтось зголоситься то я з Вами звяжусь.На телефон не зважайте, він хоча мій, але мовчазний, то вимога сайту.А всі остальні деталі і все, що вас цікавитиме при особистій зустрічі.
Успіхів всім нам і ней береже нас Бог в такий час.
Павло, Тернопільська область.
Контактная информация
Павло
Тел: +380 95 7780269
Отправить сообщение автору объявления
Ваше имя:
captcha